Skip to main content
Kalkış
TNCM
Saint Martin, FR
Kalkış Yeri: Saint Martin

St. Martin Adası, Karayipler’in popüler adalarından biridir. Hollanda Krallığı ile Fransa tarafından ortak yönetilen St. Martin; muhteşem plajları, tropik ormanları ve hareketli gece hayatıyla bir turizm cenneti olarak kabul edilir. Ancak çoğu kişi için St. Martin Adası’na yapılacak bir gezi, uzun bir tekne yolculuğu veya aktarmalarla dolu bir hava yolu ulaşımı anlamına gelmektedir. Bu sebeple Charter / özel jet kiralama Sait Martin Adası’ için mükemmel bir seçenektir.

Büyüleyici atmosferiyle St. Martin Adası, çoğunlukla Orient Koyu ve Mullet Koyu’nda bulunan bembeyaz kumlarla kaplı plajları, sahil partileri ve eğlenceli gece hayatıyla anılır. Yemyeşil bitki örtüsü, Aziz Maarten’de bulunan Loterie Çiftliği ile hafızalara kazınmıştır. Picdu Paradis’ın kırsalında bulunan bu kesim; paranomik manzarasıyla, maymunlar, papağanlar ve firavun fareleriyle dolu patikalarıyla ziyaretçilerini adeta tropik bir maceraya çıkarır.

Lüks alışveriş ve konaklama imkanlarıyla Fransa sınırlarındaki Marigot ile Hollanda kısmında bulunan Front Street ise Paris rüzgarı estiren moda evlerine, antikacılara ve sanat galerilerine ev sahipliği yapar.

Mira Havacılık özel jet kiralama hizmeti ile St. Martin Adası’a özel jet kiralayabilir ve Karayip Adaları’nı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Önerilen Uçaklar

Saint Martin Özel Jet Kiralama İçin Önerilen Özel Uçaklar
Gulfstream G600

Mart 30, 2022

Gulfstream G600

Gulfstream G650

Mart 30, 2022

Gulfstream G650

Gulfstream G650ER

Mart 30, 2022

Gulfstream G650ER

Embraer Praetor 600 1

Mart 30, 2022

Embraer Praetor 600

Destinasyonlar için önerilen uçaklar yolcu taleplerine ve rotaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza ve rotanıza uygun uçak seçimi için Mira Havacılık uzmanlarından destek alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Bir Uçuş Hikayesi

Mira Havacılık Tanıtım Filmi

Dünya Düşündüğünüzden Çok Daha Küçük

MIRA Charter özel jet kiralama ile zamanı dilediğiniz gibi yönetme lüksüne sahip olurken sizin için planlanmış ayrıcalıklı bir uçuşun tadını çıkarabilirsiniz.