Skip to main content

Gökyüzünde Lüks Bir Yemek Keyfi

Nereye uçuyor olursanız olun, dünya mutfağının enfes tatlarından oluşan seçkin lezzetlerle buluşmaya ne dersiniz? Mira Havacılık olarak, her uçuşunuzu özel bir deneyime dönüştürmeye devam ediyoruz. Seyahatinizin daha konforlu ve keyifli geçmesini sağlamak adına her ayrıntıya özen gösteriyor, uçak içi ikramlarımızla dünya mutfağını gökyüzüne taşıyoruz.

Sınır Tanımayan İkramlar

İster uzun ister kısa süreli olsun, tüm özel uçuşlarınızda kaliteden ödün vermeyen yüksek standartlara sahip bir yemek deneyimi sunuyoruz. Tercih ettiğiniz uçak tipi ve uçuş sürenize göre seçeneklerimiz değişiklik gösterebiliyor. Ancak her halükarda kişisel talepleriniz doğrultusunda dünyanın önde gelen mutfaklarına ait lüks spesiyalleri sizlerle buluşturuyoruz. Hatta diyet kısıtlamalarınız, glüten ve gıda alerjilerinizi önceden bildirmeniz halinde, ihtiyaca yönelik titizlikle hazırlanan çeşitli konseptler sağlayabiliyoruz. DO&CO ile olan iş birliğimiz sayesinde küresel destinasyonlardan esinlenmiş seçkin yiyecek ve içeceklerle gökyüzünde sınır tanımıyoruz.

Keyifli Zamanlar

Bazen de yoğun iş temposu dolayısıyla yemeklerinize önceden karar vermek için yeterli zamanınızın olmadığını biliyoruz. Bu nedenle çoğu özel jet menümüzü her türlü zevk ve beslenme alışkanlıklarınıza hitap edecek şekilde çeşitlendirdik. Zengin atıştırmalıklar, özenle hazırlanmış çeşitli içecekler ve enfes tatlılarla seyahatinizin keyfini ikiye katlıyoruz.

Olağanüstü Sunumlar

Gökyüzünün büyülü atmosferinde, yıldönümü, evlilik teklifi, doğum günü gibi çeşitli özel günlerinizi organize ediyoruz. Bütün ayrıntılarıyla kusursuz, özenle hazırlanmış doğum günü pastalarından rengarenk çiçek aranjmanlarına, prestijli şampanyalardan sofistike sunumlarıyla göz dolduran lezzetleri sizin için planlıyoruz. Deneyimli uçuş ekibimizin hassasiyet ve memnuniyetle yürüttüğü organizasyonlarımızla muhteşem zamanlara ev sahipliği yapıyoruz.